Pánská taneční skupina Rasputin
 

Aktuálně

Rasputin v Bechlíně Rasputin v Bechlíně
22. března 2019 se pánská taneční skupina Rasputin zůčastnila plesu fotbalového klubu Bechlín. Divákům předvedl taneční vystoupení Babylon.

Rasputin v Suchdole Rasputin v Suchdole
Rasputin se 8. března 2019 zůčastnil oslav Mezinárodního dne žen v Suchdole. Divákům předvedl taneční vystoupení Babylon.

plakát Rasputin I muži mají své dny I muži mají své dny
26. února 2016
"I muži mají své dny", tak se jmenuje již čtvrtý Galavečer pánské taneční skupiny Rasputin. Galavečer plný humoru, tance, soutěží a hudby, který se uskuteční 26. února 2016 v kolínském divadle.
Jolana Burešová, choreografka a umělecká vedoucí taneční skupiny Rasputin, vypouští ze své stáje tyto šampióny ze dvou důvodů:
1. protože je pod velkým tlakem jejich fanynek,
2. tuší, že již v lepší formě nebudou.
Galavečerem bude provázet komik, populární herec a kolínský rodák Tomáš Jeřábek. Pořad trvá 90 minut a bude ukončen společenským rautem v divadelním klubu Scapino za doprovodu jazzových standardů kapely Joe-Joe Quartet.
Vstupenka stojí pouhých 230 korun a je dostání v předprodeji kolínského divadla od 14. prosince 2015.

plakát Rasputin dětem Rasputin dětem
2. března 2014
Tanečně pohádkový kabaret pánské taneční skupiny Rasputin a jejich kamarádů z Kocoura Modroočka se uskuteční v neděli 2. března 2014 od 15.00 hodin v kolínském divadle. Více jak hodinové pásmo plné tance, scének a písniček je věnováno především dětem, protože Rasputinům vždy fandily, podporovaly je svým smíchem a potleskem a vnímaly je jako své taneční vzory.

Pánové ukáží, jak je důležité si umět ze sebe udělat legraci. Děti se mohou těšit na řadu překvapení nejen v divadelním sále, ale i v okolí divadelní budovy. Pořadem provází mladý a nadějný loutkoherec Tomáš Běhal. Vstupenka stojí pouhých 60 korun a k dostání bude v předprodeji kolínského divadla od 7. února 2014.

Pánská taneční skupina Rasputin inspiruje diváky jak přežít zimu! plakát Rasputin - Ploché nohy "Rasputin ...Ploché nohy", tak se jmenuje již třetí Galavečer této skupiny, který vypukne 19. ledna 2012 od 19.00 hodin v kolínském divadle. Tentokrát jim bude sekundovat Valerie Zawadská, která obdivuje tanečníky jako skutečné chlapy.

Jolana Burešová, choreografka a umělecká vedoucí taneční skupiny Rasputin, tentokrát namíchala koktejl tanečních žánrů pro všechny věkové kategorie. Vystoupení budou doplněna o soutěže a vítězové mohou strávit nezapomenutelný večer s některým z tanečníků ve vybrané restauraci, nebo si mohou odnést hodnotný dar. Rasputinovské tance doplní mladší kolegové a kolegyně z tanečního klubu Kocour Modroočko.

Galavečer bude ukončen společenským rautem za doprovodu hudebních skupin Trindžene a The Clients. Plakát akce zde

Super.cz Ve středu 16.6. jsme zavítali do Prahy na Smíchovskou pláž kde se konala benefiční akce nakladatelství Stratosféra, pro podporu nadace Rakovina věc veřejná, setkali jsme se s mnoha celebritami a s některými jsme se i vyfotili...

Pozvánku můžete zhlédnout zde a foto z této akce můžete najít v kolínském deníku.

Rasputin v Music clubu Óčko Již po deváté se v pražském klubu Óčko konala soutěž o nejhezčího chlapce a dívku nazvaná Tvář roku České republiky. A podruhé u něj asistovala kolínská pánská taneční skupina Rasputin, tentokrát se svojí choreografií Lady Karneval.

Více u nás nebo kolínském deníku.

Výroční zpráva Výroční zprávu o činnostech našeho klubu a o. s. Barry a spol. si můžete přečíst na stránkách o. s. Barry a spol..

 
 

Právě v denních listech

Kolínský PRES Rasputinové jsou spolu již 11 let a procestovali snad již celou zemi

3. 3. 2015, [ PŘEDSTAVUJEME ], str. 7